Lukker 25/11-2024 11:00:00
2 stk. disk-ruller indpakningspapir B: 57 cm. (vægt 8 kg) + 2 stk. disk-ruller indpakningspapir B: 38 cm. (vægt 6 kg.)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
KÆDESAV, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt.
YANMAR VIO17 minigraver med halvautomatisk MH30 skifte. Udskydelig undervogn, 2 speed undervogn, proportionalstyret olieudtag og virkelig lækker hydraulik. Hydraulik udtag på stikarm. Maskinen starter og kører. Maskinen er produceret i årgang 2016. Timetæller står på 1795 Timer. Der medfølger 1 stk. 45 cm. graveskovl.
STIKSAV med 2 stk. 24V, 3Ah batterier samt oplader. Ubrugt i plastkuffert.
Astrid Fog (f. 1911, d. 1993) Vivianna Torun Bülow-Hübe (f. Sverige 1927, d. 2004) To par manchetknapper af sterlingsølv. Dessin 117 og 120. Georg Jensen efter 1945. Samlet vægt ca. 41,5 g. Front 2,2–3,2 cm. (4)
Ca. 360 stk hvide t-shirts i str. M og L med tryk (UBRUGT)
Et par solitaire diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med brillantslebet diamant på i alt ca. 0.82 ct. Farve: F. Klarhed: VVS1. B. 5 mm. (2) HRD certifikat nr. 240000081793 og 240000081792 medfølger.
1 kasse med i alt 24 pakker á 5 stk. plastopbevaringsbokse. I størrelserne 160, 300, 550, 1000 og 1500ml. Godkendt til mikroovn, opvaskemaskine, frost og fødevarer. Nypris 49,95kr. pr. pk. Ubrugte og i original emballage. Fra dansk grossist. +MOMS
25 stk Thermokander til KAFFE
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Parti fra en italiensk pergola med kvinde. Sign. P. Mønsted. Sepia på papir. Lysmål 11×7,5.
2 stk bordlamper, ubrugt