Lukker 25/11-2024 11:00:00
5 stk. væghængte lamper (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
1940. Provisorie. 6/8 øre, type I. Postfrisk 4-blok med kraftigt forskudt overtryk. [ 262a ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Jim Shore figur wonder women + sparebøsse, ubrugt
Dansk Vestindien. Planche med diverse stemplede mærker. Blandet kvalitet. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Trailer - Med blæser / With air blo ABC Trailer - Med blæser / With air blower
BUDT 15750,- DKK
12 stk. gas-regulator m. slange (ubrugt)
Brita Svefors (, Sverige) Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Geometrisk dekor i lyserøde og grå nuancer. Sign. S. Udført hos Axeco, 2. halvdel af 20. årh. L. 278. B. 192.
Tjeneste. 1871–1923. Godt parti med god lagerbog, mængder af supplerende mærker i kuverter og Henry Regelings bog fra 1999 [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
RINGGAFFELNØGLESÆT med 12 stk. i str. Fra 6 - 32 mm. Ubrugt.
BUDT 252,- DKK
SKRALDENØGLESÆT, StahlKaiser.