Lukker 25/11-2024 11:00:00
Vaskemaskine, Wasco (oplyst rengjort og afprøvet)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
8 stk Metallåger 71 x 143 cm, uden karm, 3 hængsler, lukke anordning, på Træ A Stativ
1200 liters Olietank fra Roug
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk McCORMICK X7.690 - 7,2 McCORMICK X7.690 - 7,2 ton
BUDT 209000,- DKK
10 stk Napoleon stole, hvide med hvid sæde, i rigtig pæn stand
Danfoss hydr. Motor 40mm aksel
Lise Blomberg Andersen (f. 1971) “Skruk”. Usign. Olie på lærred. 45×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ældre rendegraver. Næsten helt nye fordæk. Starter og kører godt. Glas i bagrude mangler. NB ! Timetæller viser 7.000 timer, har formentlig kørt flere time Hydrema 805
18 visninger
BUDT 35500,- DKK
2 bts. Volnay 1. Cru “Taillepieds”, Domaine Roblet-Monnot 2019 A (hf/in). 2 bts. Volnay “Saint Francois”, Domaine Roblet-Monnot 2019 A (hf/in). Total 4 bts.
3 Stk. Stråtækte toppe. Kan eventuelt bruges som tag, Til indkørsels piller, eller til foderhuse for vildt. Mangler toppe afdækning. Vil se helt vild godt ud med kobber afslutning. Kun fantasien sætter grænser for anvendelse.
Elverk Leroy-Sommer med Volvo motor Tillverkningsår: 2008 Övrig information från säljaren: Enbart varmkört för oljebyten, total drifttid 31 h. Som nytt. vikt 3718 kg 440 kVA 352 kW 635 A Data för kontinuerlig drift.