Badeforhængstænger, Croydex, 4 pakker, forkromet stænger 2 1/2 meter. Ubrugte.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 3.19 ct. og brillantslebne sorte diamanter på i alt ca. 0.72 ct. Farve: H-J. Klarhed: Vs-SI. Samlet vægt ca. 23 g. B. 6 mm. L. 3,8 cm. (2)
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - dame
Hans Smidth (f. Nakskov 1839, d. Frederiksberg 1917) Tunge skyer over et landskab. Sign. Hans Smidth. Olie på lærred monteret på plade. 21×33.
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
2 bts. Château Petrus, Pomerol 1985 A-A/B (bn). Sourced from a temperature controlled cellar
Div verktyg på halv pall Cirkelsåg Bosch Slipmaskin Festool Mutter dragare Makita Laddare batterier Makita Bandslip Black Decker 2st skruvdragare Makita Pump Vilo Högtryckstvätt Kärcher Borrmaskin Einhell Kap och gir såg Millarco Kompressor Stal Finspong Slang och lufttrycksmätare Elverk Luna1500 Maskinerna är ej funktions testade Alla säljes tillsammans
Omega Constellation “NOS” af 18 kt. guld, ref. 368.847. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 1001. 1970. Omega lænke af 18 kt. guld, omkreds ca. 18,5 cm. Ø 33×40 mm. Omega-æske, hangtag og manual medfølger.
2 bts. Château Pontet Canet, Pauillac. 5. Cru Classé 2005 A (hf/in). 4 bts. Château Pontet Canet, Pauillac. 5. Cru Classé 2004 A (hf/in). Total 6 bts. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
20 fots container - Förvaringshyllor - Elcentral med el-uttag - Belysning - Element - Låsbom - Mått ca: - 610 cm lång - 245 cm bred - 260 cm hög - Vikt ca 2,5 ton Lasthjälp kan finnas om det bokas i god tid innan hämtning, mot avgift
Knivtaske udført i læder og tyk canvas. Str. Udfoldet 95 x 43 cm. Leveres uden knive mv. Ubrugt i gaveæske