Klinker grå 60 x 60 cm 12 stk i alt 4,3 m2. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Toiletsæde Duravit D-Code, softclose. Ubrugt
Louis Vuitton “Keepall 50” rejsetaske af brunt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum. H. 29 x B. 51 x D. 24 cm. 1996.
Tre kinesiske vifter af bambus, prydede med skæringer i relief, 20. årh. L. 31–34 cm. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
12 dunke håndrens á 3,8 liter (ubrugt)
402 flasker trærens, Woody á 750 ml. (ubrugt)
80 CM. grave Skovl. Funktionel ved sidste anvendelse. Speciel fæste.
Østrig, Franz Josephs Orden, ridderkors i guld og emalje, stemplet GEBR. RESCH på ring, 55,9 mm x 30,8 mm
Varmefordelingsplader, Nordic Oeh panels, 23 plader a 0, 72 m2 til el gulvvarme til 7 mm. Ubrugte.
12 stk foderautomater, H. 29 cm. Ubrugt
WiFi KAMERA Full HD. Tovejs lyd og opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. Rotering og vinkel kan styres fra din enhed IR dioder til natvisning. Str. Ca. 10 x 7 x 8 cm. Ubrugt.
3 stk. planteborde 50x70x90 cm. (ubrugt/usamlet)
Karel Appel (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006) Komposition. Sign. Appel 76, 13/99. Litografi i farver. Lysmål 45×53. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.