Strømskinner Nordic aluminum, hvid. 3 stk a 2 meter, 4 stk 1 meter. Ubrugte.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Kanion A++ 5,1 KW luft/luft varmepumpe i et flot enkelt design med op til 5,1 kW i varmefunktion/5,1 kW i køling. Modellen her er i energiklasse A+++ med SCOP værdi på 5,1 for varmefunktion, hvilket gør den særdeles energibesparende. Der medfølger en fjernbetjening, men med det indbyggede wifi modul kan du også kontrollere den uanset hvor du befinder dig via appen på telefonen. Genialt til specielt sommerhuset så du kan varme huset op inden ankomst. Varmepumpen har et meget lavt støjniveau. Inde delen har mål på 910x294x206mm og ude delen på 853x602x349mm. Ubrugt i emballage. Model navn: KWSM-18IR32HF
LED lampe 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Zao Wou-Ki (f. Beijing 1921, d. Nyon, Schweiz 2013) Uden titel. Sign. Zao Wou-Ki 56, 21/60.Trykt hos E. og J. Desjobert, Paris. Udgivet af l'Oeuvre Gravée, Zurich. Litografi i farver på Rivespapir. Bladstørrelse 67×46. Litteratur: Ågerup / Heede & Moestrup 103. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Danmark mv. Spændende originalt parti i 6 flyttekasser med bl.a. en del bundter, kartotek, samlinger og lagerpartier samt diverse pålydende materiale med bl.a. marginalnumre og årsmapper osv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Danmark. 1851–2015. Samling i 2 LT albums incl. bedre udgaver. Overvejende stemplet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
VAREBIL, FORD Transit Custom 2.2 TDCi (155 HK) 310 L2 Van. Model limited. Forhjulstræk Manuel, Høj / Lang Model. Med dobbelt skydedøre. 1st. Indreg: 23-03-2015. Synet: 24-02-2023. Km-tæller viser: 159138. Bemærk uden reg. attesten. Auktionshuset kan ikke hjælpe med at fremskaffe attesten.
BUDT 45500,- DKK
PANDESÆT.
Hydr. Oprettersæt, 4 tons
105,6 m2 kvalitets trægulv fra Moland. Hver stav måler 10x233/2050 mm. Medway white ash, børstet overflade. nyt og ubrugt i original emballage. Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport gennem et fragtfirma, som sælger anvender til dagligt. ! Transport afregnes direkte iflg. aftale med sælger !
200 KW Power Generator, ES 315, 400v, amps 361, Cummins Big Cam 6 cyl dieselmotor, Timetæller viser 160, med skorsten, uden dieseltank, uden startbatteri, tidl. Stået indendørs.
BUDT 210,- DKK