Betjeningsknap Geberit, bredde 24,6 cm, højde 16,4 cm. Støbt zink. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940) Landskab fra Tibirke med et træ i forgrunden. Sign. Jul. Paulsen. Olie på lærred. 62×51.
Kina. 5 indstiksbøger med diverse mærker med meget fra 1990'erne inkl. maxikort. Også lidt andre lande bl.a. Hong Kong. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
TRYKLUFTSLANGE opruller, 10+1 meter. Max. 12 bar. Ubrugt.
2 stk Eglo pendel med hejs Ø43, E27, 60 wattt. Buler i skærmene. Ubrugt
Ca. 96 dele/pakker brugskunst (ubrugt)
Diverse håndværktøj, se fotos
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
Poul Pava (f. Ribe 1967) Uden titel. Sign. Poul Pava. Bemalet stol. H. 57. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 240,- DKK
El hejs. Arbejdsbredde: 105cm Skjold i dårlig stand.