Håndklædetørrer, hvid, bredde 50 cm, højde 120 cm, til centralvarme. Ubrugt
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Står i 6230 Rødekro. Makita vinkelsliber - GA9020R. Ø: 230 m. Med kuffert. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Diamantarmbånd af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.40 ct. Vægt ca. 16,5 g. B. 5 mm. L. 18,5 cm.
BUDT 11500,- DKK
El hæve-sænke skrivebord + lille arkivskab + skuffekasette på hjul + 2 stk. kontorstole. Uden indhold, PC printer m.m. medfølger ikke.
Generator med 7 hk benzin motor. 4 x 220 volt udtag samt 1 x 12 volt udtag. Ubrugt. Husk at påfylde motorolie før brug.
PERSONBIL, VOLKSWAGEN TOURAN 1,9 TDI. 1st Indreg: 06-12-2007. Synet: 03-05-2024. Km-tæller viser: 375483.
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Gulvvase af lertøj, dekoreret med hornglaserede motiver i mørkebrunt, blåt og grønt. Sign. HAK, stemplet Danmark. Udført hos Kähler. H. 47. Diam. 27,5.
1870. PRØVETRYK af 4 skilling, grå/rød. Monteret på official præsentationsplanche udleveret til deltagerne ved den 3.UPU-kongres afholdt i Lissabon i 1885. Kun fremstillet i 54 eksemplarer. Muligvis UNIK på private hænder. Ex. Lasse Nielsen. Attest Nielsen [ P18C ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
9 stk Gastro fade, Hvide 53 x 32 x 6 cm
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993) Skulptur, 1960erne. Usign. Jern. H. 52. Medfølgende sokkel af sortmalet træ. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Trådkurve B30 x L40 x H13, 30 stk.
10 stk Barstole, Brugte