Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
3 bts. Feist Vintage Port 1982 4 bts. Cachao, Vintage Port 1982 1 bt. Feist Vintage Port 1989 Total 8 bts.
BUDT 1900,- DKK
Ca. 140 pk. Lis G 3-Pak Sorte underbukser 40 stk. Str. XXL40 stk. Str. 3XL40 stk. Str. XXL20 stk. Str. LCa. 160 pk. Lis G 3-Pak Hvide underbukser - Str. L 40 stk. Str. XXL40 stk. Str. 3XL40 stk. Str. L40 stk. Str. 3XL
BUDT 4000,- DKK
Står i 6740 Bramming. Safebokse i 4 størrelser. 2 stk. maxi (32x32x18 cm), 9 stk. (34x24x13 cm), 9 stk. (22x22x10 cm) og 7 stk. (22x22x14 cm). Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Batteriet er i ok stan Hangcha CPDS18J - Kapacitet 1,6 ton, løftehøjde 4,3 m / 1,6 ton capacity, lifting height 4,5 m
BUDT 12500,- DKK
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003) Uden titel. Sign. MA - 77, 19/450. Litografi i farver. Lysmål 75×52. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934) Interiør fra kunstnerens atelier med en model, der hviler sig i sofaen. Sign. Paul Fischer. Olie på lærred. 39×56. Proveniens: Kunstnerens dødsboauktion Winkel & Magnussen 156, 1934 nr. 98. Stempel herfra på bagsiden af lærredet.
Sveinn Thorarinsson (f. Kelduhverfi, Island 1899, d. 1977) Midsommer stemning, Island. Sign. S. Þ. 1942. Olie på lærred. 110×130. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Div. Bosch Fladbor, Klinger for bajonetsav, 230 mm Diamantklinge m.m.
Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007) Uden titel. Sign. Lindemann. Olie på lærred. 48×61. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Parti håndsprit (gået på dato) + ca. 120 stk. dekorations stråhatte + div. engangsbestik
Samlet vejl. Pris estimeret til 30.000 DKKSe billeder Vi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
Postkort. 15 stk. i alt inkl. 3 stk frankeret med mærker fra USA. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×