Lukker 26/11-2024 18:00:00
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
18 visninger
EARPADS, 2 sæt- et grå og et hvidt sæt. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugte.
To perlehalskæder hver prydet med talrige semibarokke peacockfarvede ferskvandskulturperler og talrige mørke ferskvandskulturperler. Perlediam. ca. 4–11 mm. L. 50–140 cm. (2)
Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961) Cirkulær skål af poleret bronze. Udvendigt støbt med dekor i riflet stil. Stemplet SALTO, 62, IHR. Udført hos Nordisk Bronze Industri, Valby. H. 10,2. Diam. 17,7–18.
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Raaco kuffert, måler 47x22cm ubrugt udstillngsmodel, forvent små ridser.
168 dåser opmærkerspray "gul" á 750 ml. + 6 stk. spraypistoler (ubrugt)
Kiste
32 stk. gipsfigurer 16cm komponister. Ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland LB115B- New Holland LB115B-4PS
BUDT 174000,- DKK