Lukker 26/11-2024 19:43:00
Nils Kähler (f. 1906, d. 1979) To vaser af lertøj dekoreret med hvid og sort askeglasur. Sign. HAK, største vase desuden sign. Nils. Udført hos Kähler. H. hhv. 15 og 26,5. Diam./B. hhv. 14 og 21,7. (2)
Royal Swiss vaffeljern 1200W. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Neapolitansk skole, 17. årh. Allegori over musikken. Usigneret. Olie på lærred. 99×73.
El radiator med oliefyld Adex Basic 2000 watt, incl hjul. Enkelte småkrammer. Testet og virker. Ubrugt.
1918. 27 øre/10 kr. Blå/brun. Postfrisk helark. Foldet på midten. [ 97 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Liechtenstein. 1960. CEPT. Postfriskt HELARK. Let lodret fold i første perforeringsrække. AFA 10.000+. Michel EURO 1.200+ [ 397 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Sprøjtepistol til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt
. Furukawa F15 - Til 1,5-2,0 t gravesmaskine / For 1,5-2,0 ton excavator
- Lav dine egne træbriketter / hestemøgs briketter. - Kan lave op til 150 kg briketter i time Weima Brikettierpresse T H 714 Lav dine egne træbriketter - hestemøgs briketter
BUDT 49000,- DKK
Arbejdslampe 50W med indbygget batteri og lader. 6500K.
Hans Grohe indbygningsarmatur (ubrugt) + hovedbruser ø 160, slange + holder
1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 2020 A (hf/in).