Lukker 26/11-2024 19:55:00
Carl Halier (f. 1873, d. 1948) Vase af stentøj, dekoreret med grønlig glasur. Sign. monogram, 3539. Kgl. P. H. 22,5.
2 stk. 50 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt
Tysk nikkedukke af bisquit i form af en kinesisk mand siddende i skrædderstilling, dekoreret i farver. Ca. 1900. H. 16.
29 m "High Reach Demolition" excavator! Med både "standard gravearm/bom" og med 29 m High Reach equipment - see both equipment on the attached photos! Rigtig fin maskine i god stand. Hævebart førerhus. Bemærk den gode undervogn Bemærk transport målene er opgivet uden den lange arm. Bemærk at skovlen ikke medfølger Caterpillar 345 CL UHD - 29 m "High Reach Demolition" excavator
BUDT 624000,- DKK
Ca. 30 stk Dame Sjal i forskellige farver
Chanel Mini kamerataske af grønt quiltet ruskind med gyldne beslag, kædehank, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og sort læderfor. H. 13 x B. 19 x D. 7 cm. 1986–1988.
BUDT 11500,- DKK
4 stk Affaldssortere hver med plads til 4 beholder, H 106 B 63 D 43 cm
Bredt Bicelle diamantarmbånd af 18 kt. rosa- og hvidguld med spændelukning prydet med talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 119,5 g. B. ca. 27 mm. L. ca. 18,5–21 cm. Total længde ca. 26,5 cm. Bæltespidsen er af 18 kt. gult guld. Æske medføgler.
Mål: pr. fag: 185x50x250 cm Uden indhold Køber nedtager selv
Fransk Louis Philippe spejl i ramme af forsølvet træ, dekoreret med perlestaf. 19. årh.s. slutning. H. 82. B. 56.
Liftene er lige kommet hjem fra et stort projekt og er i funktionel stand. Kan pakkes sammen til at kunne være i en skibs container. De medfølgende kontrol enheder og fastgørelse udstyr kan variere i farve og udformning i forhold til billedern HEFA MST600 - Inkl 27 meter master
Kina. 1968. 8 F. Pænt postfriskt eksemplar. [ Mi. 1013 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Afskærmningsvæg med dør til 3 baderum. Skal selv nedtage ABC Afskærmningsvæg til 3 bruserrum