Lukker 26/11-2024 20:55:00
Ubekendt billedhugger, 20. årh. Uden titel. Sign. PBC. Sortpatineret jern. H. 52.
Til kraftig svejsning. Migatronic CTU 3000 - Med Migatronic 355 / With Migatronic 355
Toiletsæde Grohe bau ceramic med soft close. Ubrugt
Chanel “Logo Shopping Tote” taske af mørkerødt quiltet Caviar læder med sølvfarvede beslag, to hanke, to rum opdelt af en lynlås lomme, tre yderligere lommer og gråt satinfor. H. 26 x B. 43 x D. 18 cm. 2012.
Svenske pap ABC Narko 2PP3-AL18EJ/HP / - 365
BUDT 31500,- DKK
Geo fennel FL250VA-N, laser niv. App, med udstyr, modtager, lader, treben, målepind, tænder fint og strøm på ved indlevering
-Bemærk den rigtig flotte stand. Har altid stået indedør Navtek NDV 50 BT
BUDT 8250,- DKK
1 bt. Château La Fleur Morange, Saint-Emilion Grand Cru 2005 A (hf/in). 1 bt. Domaine de Chevalier, Pessac Leognan Grand Cru Classé 2005 A (hf/in). 1 bt. Château Phélan-Segur, Saint-Estephe 2005 A (hf/in). 1 bt. Chateau Les Carmes Haut-Brion, Pessac-Léognan 2005 A (hf/in). 1 bt. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2004 A (hf/in). Total 5 bts. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1650,- DKK
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998) Maskebillede, ca. 1962. Usign. Olie på lærred. 66×46. Proveniens: Kunstnernes Kunsthandel, København (stempel på bagsiden). Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
399 stk. læbepomade "solfaktor 20" + 8 tuber solcreme, Plum Sun Cream SPF30 á 200 ml. (ubrugt)