Lukker 24/11-2024 18:45:00
1934. Karavel, 25 øre, brun på NORDISK REJSEPAS ann. AARHUS 9.7.34 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Massey Ferguson 7030 - 30" Skæreb Massey Ferguson 7030 - 30" Skærebord
BUDT 28500,- DKK
Pæn maskine, der arbejder godt. Udstyr: Mandskabs kurv med radiostyret fjernbetjening og en matriale kurv og læsseskov Komatsu WH 716 - 16 m - Med arbejdskurv, radiostyrring / With man basket
BUDT 217000,- DKK
Lyskæder 6 stk fra Nordlux , velegnet til udendørs brug. Se mål på billede. Ubrugt.
LOKOMO B 180T sikt med stativ - Fungerande vid demontering - 2 däckad - Mått ca 550 cm lång 230 cm bred 180 cm hög - Sista bilder på stativ som kan medfölja vid intresse (mått på denna fås vid förfrågan) I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner) Et par sofaborde af palisander. Udført hos Haslev Møbelsnedkeri, et bord mærket. H. 50,5. L./B. 59. (2)
Peter Bonde (f. København 1958) “Dessert Bond”, 2007. Sign. med titel og datering på bagsiden. Collage og olie på lærred. 30×40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1992 A (hf/in). 5 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1993 A (hf/in). Total 10 bts.
Toftegaard Diamantring af 14 kt. guld prydet med brillantslebet diamant på 0.03 ct. Vægt ca. 4 g. B. 7 mm. Str. 54.
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, sort, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Wacker Neuson WL32 - Vægt / weight 3,4 Wacker Neuson WL32 - Vægt / weight 3,4 ton
BUDT 244000,- DKK
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm