5 visninger
Lukker 28/11-2024 19:00:00
Beskrivelse:
KWSM-12IR32HF
BUDT 850,- DKK
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
I. E. C. Rasmussen (f. Ærøskøbing 1841, d. Atlanterhavet 1893) “The Journey - Preparing a Camp for the Night”. I. E. C. R. 1886. Sign. Olie på lærred. 39,5×75,5.
dage
timer
min
BUDT 15000,- DKK
AFSLUTTET
Gaffeltruck Gas Mitsubishi FG25NT Fuld friløft Sideforskydning Gaffelflyt Løfte højde 3300mm Nye dæk Gasflaske medfølger ikke
7 visninger
BUDT ?,- DKK
13 stk. div. softshell-jakker + 3 stk. div. jakker + 5 stk. div. kedeldragter + 16 stk. div. huer (ubrugt) (står på repos)
2 visninger
BUDT 200,- DKK
Ovalt library table af mahogni. sarg med skuffe, balusterformet stamme på firpasfod i form af ørne. 19. årh. H. 74. L. 79,5. B. 63.
BUDT 1950,- DKK
Ubekendt maler, 19. årh. Portræt af et barn iført en rød jakke med en stor hvid krave. Usigneret. Olie på lærred. Oval. 39×29,5.
BUDT 1450,- DKK
Ca. 400 stk Party-clips til glas
6 visninger
BUDT 0,- DKK
Skylotec Seal Pac, Nedfirings og Redningsudstyrs sæt, i rygsæt taske, med løftefunktion Milan 2,0, 150 m rep, seler, låse, karabinhager mm. Udstyret er nyt, med vejlednings manual, expyre date år 2036, dette sæt er udpakket pga fotos.
1 visning
Hogstad 4- Axligt lastväxlarsläp med puttkolv Fullt fungerande och används fortfarande samt mycket bra däck runt om. Samma ägare sedan ny - Årsmodell 2016 , i bruk först 2017 - Puttkolv, vilket möjliggör körning av ett flak på mitten - Luftuttag för att kunna öppna och stänga kapell på mitten - Luftfjädring - BPW Axlar - Skivbromsar - Axellyft axel 4 - Aluminiumfälgar - P-light - Fjärrkontroll för samtliga funktioner - Luftstyrda lås samt höj och sänk av dragstång - Glider - 30 cm mellan dubbar - Vågklockor - Eluttag samt hållare bak för att kunna sätta bred-last skyltar - Samtliga däck vintergodkända Påställt första gången i Sverige 2016-12-30 Besiktigas senast 2025-02-28 Senast godkända besiktning 2024-02-05 Längd 15050 mm Bredd 2600 mm Höjd 1300 mm Tjänstevikt (faktisk vikt) 6070 kg Max lastvikt 31930 kg Totalvikt 38000 kg Ursprunglig totalvikt 38000 kg Skattevikt 38000 kg Tillåten lastvikt 31930 kg Bakre överhäng 2000 mm Axel - 1 Max axelavstånd axel 1-2 1320 mm Teknisk tillåten vikt/axelgrupp 18000 kg Axel - 2 Max axelavstånd axel 2-3 5820 mm Teknisk tillåten vikt/axelgrupp 20000 kg Axel - 3 Max axelavstånd axel 3-4 1820 mm Kopplingsavstånd 14960 mm
Ca 120 stk Cognacglas 25 cl. 2 modeller
BUDT 100,- DKK
Pablo Picasso, efter Udstillingsplakat. Tryksign. Litografisk plakat. Bladstørrelse 76×50. Uindrammet. Litteratur: Czwiklitzerer, Pablo Picasso Plakate 1923–1973", nr. 390.
3 visninger
Klapskovl m/ S80 ophæng til 40-50 ton gravemaskine. Vibco Klapskovl - Klapskovl m/ S80 ophæng til 40-50 ton gravemaskine
BUDT 28750,- DKK
Ca 960 Galv. Bolte M16x150