Lukker 28/11-2024 19:00:00
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Bolognesisk skole, 17. årh. Pietà. Usigneret. Olie på kobber. 30×19.
Lite brukt Metos konveksjonsovn, 400Volt med stativ selges.
Stor Bænksliber, 380v. Ø 200 mm.
Chanel Clutch/computersleeve af quiltet rødt læder med sølvfarvede beslag og et lynlås rum med rødt nylon for. H. 25 x B. 34 x D. 2 cm. 2014–2015.
9 stk. sten vinduesplader 20x300x1330mm. Ubrugt
Et par perle- og diamantøreskruer af 14 kt. guld hver prydet med kulturperle og old-cut diamant på i alt ca. 0.80 ct. Farve: J. Klarhed: VS-SI. Perlediam. ca. 8 mm. Samlet vægt ca. 4 g. (2).
Funktionsdygtig. Dæk tætte og gode. Luftbremser. Uden papirer.
Kato er et af de bedste japanske gravemaskinefabrikater og de bygger maskiner af meget høj kvalite Kato HD 35 - 3,8 ton
BUDT 84000,- DKK
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper, 3 stk. 2 stk. SG SOLO mini i hvid og 1 stk. GN loft og vægarmatur med halvskærm, i alu. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
3 bts. Feist Vintage Port 1982 4 bts. Cachao, Vintage Port 1982 1 bt. Feist Vintage Port 1989 Total 8 bts.
BUDT 1900,- DKK
Olie og filter er skiftet i jannuar måned 2024 . 1 ekstra dæk og fælg. 1 ekstra dæ Hydrema 906 C Series 2 - Engcon Rotortilt
BUDT 272000,- DKK