Lukker 28/11-2024 19:00:00
20 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1220X2440X15 mm. Ubrugt
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003) Uden titel. Sign. MA-86, 9/90. Litografi. Bladstørrelse 77×55. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Tjeneste. 1920. C.I.S. Overtryk. 10 forskellige værdier på brev sann. med VIOLET brotypestempel BOV 26.5.1920. Monteret på udstillingsplanche med diverse andet materiale [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Setra 416 Bus Model 315 Årgang 2000 Km 279810 Kan starte men ikke køre Totalvægt 17000 kg Stelnummer WKK32500001012481
England, Olympic Games in London 1908, 'Comité D'Honneur' Badge in gilt bronze and enamel, and a participant's medal, by Bertram MacKennal in original box marked 'OLYMPIC GAMES COMITÉ-D'HONNEUR LONDON. 1908.
Heriz tæppe, Persien. Klassisk geometrisk medaljondesign. Ca. 1940–50. 340×435. Ehvervet hos tæppehandler Henry L. W. Jensen, Strandgade, København.
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Diamantvedhæng af sølv og 12 kt. guld prydet med talrige old-cut og rosenslebne diamanter. Halskæde af sølv medfølger. Samlet vægt ca. 21 g. Vedhæng L. 6,2 cm. L. 57 cm. (2)
Cafeborde ø 80cm. H.110cm. 10 stk i vogn
1 bt. Château La Mission Haut Brion Grand Cru Classé, Pessac-Léognan 2009 A (hf/in).