Lukker 28/11-2024 19:00:00
125 X 250 cm. Tykkelse 3-4 mm. Ubrugt.
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
BUDT 5750,- DKK
Hydraram HDG-25R sorteringsklype Produsert: 2022, som ny, ikke brukt Selges ny av forvandler. Gravemaskinklasse: 3 - 5 t. Vekt: 290 kg. Arbeidstrykk: 300 bar Oljemengde: 35 l/min Arbeidstrykkrotasjon: 210 bar Oljestrømrotasjon: 10 l/min Skallbredde: 500 mm Åpningsbredde: 1160 mm Høyde: 850 mm Kapasitet: 100 Ltr. Lukkekraft: 22 kN. [email protected] for mer informasjon
1870. 2 sk. linietakket 12 1/2. Pænt centreret stemplet mærke med fin takning. Ganske lille rep. i SØ-hjørnet. Attest Møller AIEP [ 16A ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
120st skarv för solpanels skenor ESDEC Click Fit EVO
Poul Isbak (f. Gjøl 1943) Uden titel, 2001. Sign. P.I. Rosafarvet portugisisk marmor på base af granit. H. inkl. base 120. B. 45. D. 29. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 26000,- DKK
Ungarn, Maria Theresia, 1740–1780, Dukat 1765 KB, Kremnitz, F 180, Huszár 1653, 3,49 g.
Skandinavien mv. Parti i 5 flyttekasser med bl.a. meget pålydende i marginalblokke, årsmapper og årsbøger, souvenirmapper osv fra Danmark, Færøerne og Grønland. Desuden diverse andet materiale også lidt fra andre lande. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Skilte i metal måler 30x30 ca 4 stk
1840. Brev fra Helsingør 15.2 , via Altona 18.2.40 til Aberdeen, Scotland. Ank.stpl. 22 FE 1840. Godt enringsstempel HELSINGÖR 1840 15/2 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Iveco Typ: Daily 35S15/2,3 Årsm: 2014 Mätarställning: 233255 Senast godkända besiktning 2024-09-06 Besiktigas senast 2025-11-30 Euroklassning: 5 Max lastvikt: 1100 kg Värmeaggregat i skåpet