Lukker 25/11-2024 15:00:00
Bungartz & Co T5 minitraktor. Fin lille veteran traktor, som er i god funktionel stand. Ingen rust. Incl. Diverse redskaber. 13HK. Årgang 1959. Diesel.
Afhentes: FB - 5600 Fåborg., Denmark (via Google Maps)
Der er monteret ny timetæller. Ca kørt i 20.000 time ABC HL 2200
Ca 500 stk Zinc Clear bolte M12x110
Ubrukte kabel kanaler med lokk.
Hele Verden. Parti i 2 kasser med bl.a. mængder af postfriske udgaver fra Danmark, Norge og Schweiz inkl. hæfter fra abonnement mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1992 A-A/B (bn).
6 bts. Opus One, Mondavi & Rothschild, Napa Valley 2016 A (hf/in). Owc.
15 stk hunde legetøj + hunde pool, ubrugt
- Dozerblad bredde 2,20 m. Takeuchi TB290 - 8 ton
BUDT 167000,- DKK
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “PH-Septima 4”. Sjælden syvskærmskrone med patineret forniklet fatningshus og baldakin. Skærme af delvist matteret glas. Udført ca. 1930 hos Louis Poulsen. Diam. 39. Litteratur: “Tænd!”, model gengivet og omtalt s. 237–239.
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
10 stk. D360 18 g. hvid og 10 stk. D360 10 g. hvid. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.