Lukker 27/11-2024 10:00:00
Funktionsdygtig. 30cfm / 5.5kw 152kg 7.5bar 1440rpm
Afhentes: TS - 8983 Gjerlev, Denmark (via Google Maps)
23 stk. Froggy, Overflade Popper til Geddefiskeri. Med Froggy kan du popperfiske steder hvor der f.eks er åkander, og mange gedder står skjult under. Fantastisk effektiv agn. Længde: Kroppen 5-6 cm., med hale 10-12 cm. Flere forskellige farver. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
SPRØJTEPISTOL til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt.
Helvig Kinch (f. København 1872, d. Hellerup 1956) Høstlandskab. Sign. monogram. Olie på lærred. 77×61. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Et par store italienske vaser af marmor. 20. årh. H. 102. Diam. 64. (2) The campana form is inspired by the Medici vase, which was a monumental vase sculpted in Athens in the 1st century AD.
1869. Ufrankeret brev fra Slagelse 18.12.1869 til Kr. Værløse pr. Kjøbenhavn. Udbragt med fodposten 21.12.1869. Flot kvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Parti assorteret værktøj
2 bts. Château Calon Ségur, Saint - Estephe. 3. Cru Classé 1985 A-A/B (bn). 1 bt. Château Calon Ségur, Saint - Estephe. 3. Cru Classé 1985 B (ts/us). 1 bt. Château Calon Ségur, Saint - Estephe. 3. Cru Classé 1985 B/C (us). Total 4 bts.
BUDT 1850,- DKK
1875. 8 øre grå/rød. Helt perfekt postfriskt eksemplar. LUXUS. [ 25 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
El kædesav, 2200 watt, 16" sværd. Ubrugt
Mål: 200x100 cm