Lukker 24/11-2024 19:10:00
Står i 6230 Rødekro. Tjep beton/stål dykkerpistol - ST-15/50. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Continental str. 205/65 R16C. Passer til bla. VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 150 KASSEVOGN årg 2021.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HG Super Skub /Hydra - El st HG Super Skub /Hydra - El start
BUDT 17750,- DKK
Postkort. Ca. 90 stk. med motiver af Nisser, Engle, Nytår og Jul. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk Kraftige Alu. Ramper L 240 B 30 cm
10 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
1 sæt havekrukker á 2 stk. H: 35/46 cm. Ø: 35/46 cm. (ubrugt)
SLAGNØGLE inkl. 2 stk. 20,4V, 2.6 Ah Li-ion batterier samt hurtiglader. Ubrugt.
SKRUESTIK.
Knæk lys
"Sølv" 3 armet lysestager 24cm. 11 stk.
J. U. Bredsdorff (f. Vester Skerninge 1845, d. Usserød 1928) Sommeraften i Vendsyssel. Sign. monogram 1874. Olie på lærred. 33×47.
BUDT 1150,- DKK