Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Linhai 2x4 Shaft drive sys Linhai 2x4 Shaft drive system
BUDT 12750,- DKK
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Emil Wennerwald (f. København 1859, d. sst. 1934) Kystparti med udsigt over en fjord. Sign. E. Wennerwald, 1906. Olie på lærred. 75×104.
Holmegaard bordlampe i hvid, med lyngfarvet mønster på front. Lampen kommer med skærm stativ, men uden selve skærmen. Mål H41 cm. med skærm stativ. Brugt, fremstår utrolig flot. + MOMS.
MULTIMEDIE til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt.
Rokokoform strøbøsse af sølv, balusterformet skævknækket form, Hugo Grün, København 1952 H. 22 cm, samt miniature spand af sterlingsølv, Wilh. Jensen H. 9 cm. Vægt 300 g. (2)
Per Linnemann-Schmidt (f. København 1912, d. 1999) Stor vase af stentøj dekoreret med okkerbrun glasur. Sign. PL-S, 71, 623, Danmark. Udført og mærket hos Palshus. H. 30. Diam. 24.
Meget velholdt maskine. - Bemærk, at har hydraulikstempel og "skovl-led" på gravearm, så kan arbejde både med en grave-skovl eller med sorteringsgrab! - Nyserviceret. - Nymalet motorhjelm. - Nyt ledningsnet. - Velholdt kabin Fuchs MHL 250 - 15 ton - Materialhandler
BUDT 306000,- DKK
Balgrip i bra skick , sparsamt använd OBS! Objektet säljs utan moms! - SMS / trima -fäste - Årsmodell 2018 Balgripen är utrustad med pilotstyrd backventil. Detta gör att balen alltid hålls i ett fast grepp även om ventilpaketet på lastaren/traktorn läcker olja. Gripen är även utrustad med ställbar överströmningsventil för att armplattornas tryck mot balen skall vara lagom. Den har svetsat fäste. Både armarna och ramen har mjuka hörn. Detta gör gripen mycket skonsam mot plasten på balarna. De runda armarna gör att anläggningsytan blir maximal och trycket mot balen blir jämnt fördelat. Vikt (kg): 175 Max. balvikt (kg): 1 500 Inkl. överströmningsventil: Ja Inkl. backventil: Ja Fäste: SMS/trima Balstorlek (cm): 50-140 Läs bifogad pdf för mer information Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
Jürgen Reichert (f. Mannheim 1953) Uden titel. Sign. Reichert 84. Olie på lærred. 150×150. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 20000,- DKK