76 Dele Bosch tilbehør, mange betonbor, savklinger, rundsavs klinger og meget mere
65 stk. brandslukkere m. holder á 400 ml. (ubrugt)
Mål pr. fag: B 100 cm x D 82 cm x H 200 cm Bestående af: 9 stk. Gavle & 32 stk. hylder Køber nedtager selv Uden indhold
26 stk. toiletbørster (ubrugt) (står på repos)
1 bt. Vosne-Romanée, Domaine Bizot 2011 A (hf/in).
Joakim Skovgaard (f. København 1856, d. sst. 1933) “Verbascum”. Studie af Kongelys. Sign. J. S. Olie på lærred monteret på malepap. Lysmål 23,5×14,5.
43 dele værktøj, herfra 30 stk skævbider, 10 stk hammere, stor dob økse, stor canadisk skovøkse, håndøkse, ubrugt
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt
KOMPRESSOR, Boxer BX-1012, 120 liter. 8 bar, 5.800W, 210 l/min, 220V. Ubrugt.
1846. Pragtfuldt lille brev fra Aalborg 11.6.1846 til København. Påtegnet “Pr. IRIS Franco” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ca. 220 sæt mini-fodboldsæt (ca. 120 sæt Real Madrid - ca. 50 sæt Chelsea - ca. 30 sæt Juventus - ca. 20 sæt Barcelona) (ubrugt)
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.