100 par arbejdshandsker, læder, gummi, stof
Volvo FH13 8x4 500 HK. EURO 6 Årgang 2017 Km 288040 Globetrotter med køje. Tvangsstyret 2 aksel. Alu sider og hydraulisk bagsmæk. Hydraulisk opluk af V sider. VBG trækkobling. Hydraulisk udskydelig Underkørings sikring bag. 3 Værktøjskasser V side Lygtebom på tag med rotor/flashlights. Masser af arbejdslys bilen rundt. Dæk 385/65R22.5 Luftaffjedring. Luftaffjedret stofsæder. El ruder. El spejle med varme. Tachometer service 12.10.2023 Sidst synet 8.11.2023 Hiab 30 tonmeter kran type Hipro 302E-6 Fjernbetjening Space 4RC NOPA kærre 3 Aksler Sawo hydraulik. Totalvægt 25000 kg Last 19180 kg Luft affjedring. Dæk 385/65R22.5 Gummiskærm forreste hjul V side mangler. BPW aksler. Alu sider højde 120 cm. Ladlængde 5.60 meter. Hydraulisk bagsmæk. Bilen er i drift, så mindre variant på KM vil forekomme. Sælges uden nummerplader, reg. attest medfølger.
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 32 dele.
1 bt. Meursault, Domaine Arnaud Ente 2014 A (hf/in).
C. Lundbæk Tre-personers sofa med stel af eg, betrukket med grønt uld. 1940'erne. L. 209.
Færøerne. Prov 1940/41. Planche med postfrisk sæt samt 2 stk taloner. [ ** ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
Yomut hestedækken, Turkmenien. Fuldknyttet hestedækken med klassisk stribet design. 20. årh. midte. B. 113. H. 133.
1 stk Partytelt 3 x 6 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 1800,- DKK
2 bts. Château Petrus, Pomerol 1983 A-A/B (bn). Sourced from a temperature controlled cellar
BUDT 11500,- DKK
1 rl. 50m luftgummislange ubrugt
70 pakker pudderfri nitril-handsker á 100 stk. str. XS (ubrugt)