Bolt / Punktsvejser HBS CD 1501, 230v, med kabler + kasse med udstyr
1877. PRØVETRYK af 100 øre i farverne grå/orangegul med omvendt ramme. Slidt rammetryk. Meget sjældent prøvetryk. Ex. Lasse Nielsen. AFA 5.000 [ P31C ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- Stensballe sneskraber. - Fejekos Massey Ferguson 1010 Fejekost og sneskraber. - Video !
BUDT 27000,- DKK
BOOMBLASTER m. bluetooth, opladelig med 4.000 mA batteri, indbygget lyseffekt og subwoofer. Oplades med USB oplader. Mikrofon medfølger. Str. 20 x 35 x 17 cm. Ubrugt.
Parti div. affaldssække, spandeposer, isskraber (ubrugt)
Parti med speglar , totalt 7 st 2 st silver 85/165 1 st 85/165 guld 1 st 60/140 Mio guld 1 st 47/170 Mio guld 2 st 57/57 Mio guld Mått är cirka
Evgeni Alexandrovich Lanceray, efter, 20. årh. “The Triumph of the cossacks”. Skulptur af jern. Udført hos Kusa Jernstøberi. H. 26.
Ubekendt maler, 20. årh. Haveparti. Utydeligt signeret. Olie på plade. 46×55.
Parti bor, det meste ubrugt
Står i 6230 Rødekro. El tavle - til 3 kraft stik og 4 stk. lysudtag. H: 105 cm. B: 41 cm. Der medfølger ca. 20 meter langt kraftstik. Brugt og pæn stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Et par kinesiske famille rose figurer i form af fugl Fønix. 20. årh. H. 32 cm. (2)
Omega De Ville af 18 kt. guld. Ref. 54574087. Rem af sort firben. Ø 29,9 mm. Quartz. 1993. Æske medfølger.