Milwaukee Vinkelsliber + 200 skæreskiver, ubrugt
Diamantarmbånd af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.55 ct. Farve: G-H. Klarhed: VVS-P. Vægt ca. 15,5 g. B. 5 mm. L. 18,3 cm. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
30 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. Ubrugte
Stort knivsæt samt knivholder. 5 stk. knive udført i 67 lags Japansk Damaskus stål, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Dertil knivholder i akacietræ med plads til 5 knive samt saks el. lign. Modelfoto
Nell Bernard Leauté (f. København 1935, d. 1999) Uden titel. Sign. Nell B, 1972. Polykromt glaseret stentøj. H. 56. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
25 bøtter håndrens, Deluxe á 4,5 liter + 8 stk. vægbeslag m. pumpe for do (ubrugt)
LYSSKILT, Porsche, 9V LED, 40 x 90 cm.
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Continental str. 205/65 R16C. Passer til bla. OPEL VIVARO 1,6 CDTi 125HK Kassevogn årg 2018.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ B 200 d M2S1P2. 1st. Indreg: 20-01-2016. Synet: 19-10-2022. Km-tæller viser: 336206. Uden afgift/med Dansk registrerings attest. Registrerings attest eftersendes.
Rolex Datejust af 18 kt. guld og stål, ref. 16203. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3135. 1996. “Oyster” lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 20 cm. Ø 36 mm. Kassenr. 16203. Bagkassenr. 16200. Serienr. T982902. Værknr. 7772298.
BUDT 16500,- DKK