Milwaukee Vinkelsliber + 200 skæreskiver, ubrugt
KNIVSÆT, Rheinstahl, 6 dele i gaveæske.
Vola monteringssæt VR2008K. Ubrugt
Mål pr. fag: B 150 cm x D 50 cm x H 200 cm Køber nedtager selv Uden indhold
Fendi “Mama Forever” taske af blåt og gråt monogram kanvas med mørkebrune læderbesætninger, sølvfarvede beslag, justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkeblåt stof for. H. 22 x B. 29 x D. 12 cm.
A Lingbi scholar's rock on a hardwood stand. 20th century. H. 17/21 cm.
Laderegulator til 12/24 volt batterier/solarsystemer. Op til 40 ampere strøm. Digitalt display. Ubrugt
Ungarn. Franz Josef, 25 kr. violet. PRAGTEKSEMPLAR. Sign. Pfenninger [ 12 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk Nokian dæk (ubrugt) 600/50-22,5 Dyb fælg Forest King TRS 2
Mål: LxBxH: 160x80x72 cm.
1863. 4 sk. brun. Blækannulleret “signatur + 21/12 63” [ 9 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
360 par handsker, Stenso GFL+P Butterfly i str. 8-9-10 (ubrugt)