Brandsluknings udstyr, sprøjtehoveder, koblinger mm i 2 trækasser
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Margretebæger af porcelæn monteret med forgyldt sterlingsølv, A. Michelsen. Royal Copenhagen. H. 7 cm.
- Bemærk helt ny motor monteret i april 2024. - Nyserviceret. - NB!!! Leveres uden læsseskovl Weidemann 5080 - Vægt / weight 7 ton - Ny motor / New engine
BUDT 305000,- DKK
3 fase trafo på 40kVA fra 2013 selges. Mulig visningsdato etter avtale på forhånd: Visningsdato: 27.11.2024 Klokkeslett: 09.00
Slagnøgle ubrugt
BUDT 13500,- DKK
BUDT 36000,- DKK
1 bt. Chablis Grand Cru “Les Clos”, Domaine Dauvissat 1997 A (hf/in).
BUDT 1800,- DKK
Cartier Must de Cartier Tank af guldbelagt sølv, Ref. 6 81008. Quartz værk. Brun firbensrem med c-spænde af guldbelagt sølv. Ø 24×31 mm. 1980'erne Æske og hangtag medfølger.
Str. (LxHxB): 116x80x42 cm.
BUDT 225,- DKK
Årgang 2007. Km-tal er ukendt. Manuelt 6-trins gearkasse. Fast lad. Værktøjsskabe på lad. Ingen synlige revner eller stenslag i forrude. Kan ikke starte og køre. Når der er strøm på, så klikker den et sted, så det tyder på en el-fejl. Der følger registreringspapirer med. Der følger ikke nummerplader med. Afmeldt 28.11.2020.
Danmark mv. Samling helark fra tidlig ståstik samt en enkelt bogtryk 10 øre, 1926 i 10 lagermappe. Også noget Færøerne og Grønland iblandt. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×