Fra lukket minkfarm, Højtryksrenser Nilfisk Alto Poseidon 8, 380v, med slange, , ikke afprøvet
Elradiator, glamox heating 3301 TLO, 1400W/230V, uden termostat, længde 174 cm, højde 18 cm, dybde 8,4 cm, bøjet vægbeslag, skrammer kan forekomme, ikke afprøvet.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk VA 3518m4 - Lasteevne / Capacity 2.685 VA 3518m4 - Lasteevne / Capacity 2.685 kg
BUDT 17000,- DKK
120 ruller gaffa-tape, Nashua 48 mm. x 55 meter x 228 UM (ubrugt)
Kraftigt jordborermaskine til 18-30 ton gravemaskine - kan trække bor med 1,5m Ø diameter og i 12 m dybde. Dimension boremaskinen: Højde 1,3m x Diameter 0,52m og bundplade under borermotor 1 x 1m. Er med 3-klo kopling til bor (billede af 3-klo er til illustration). NB: Sælges uden bor og uden borer-stænger. Poclain Drill - Borermotor til 18-30 ton gravemaskine / Powerfull drill for 18-30 ton excavator
2 bts. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1990 A (hf/in).
ifö aqua toiletsæde. Ubrugt.
Str. (LxB): 160x90 cm.
Står i 6630 Rødding. 5x palle med 40 stk per palle. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 50.000,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed + MOMS
Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.30 ct. Farve: G. Klarhed: I. Vægt ca. 6 g. B. 8 mm. Str. 51.
Ubekendt maler, 20. årh. Haveparti. Utydeligt signeret. Olie på plade. 46×55.
Mål pr. fag: B 150 cm x D 50 cm x H 200 cm Køber nedtager selv Uden indhold
Dowty hydraulik tætningsskiver