Terræn Pallevogn, kraftig model, store hjul, 1200 kg, sideflytbare gafler, fremtræder næsten som ny
Spånsug Elektra Beckum SPA 1700D 380 V Fungerar
VAREBIL, FIAT FIORINO 1.3 MJT 95 KASSEVOGN. 1st. Indreg: 12-03-2013. Synet: 04-03-2021. Km-tæller viser: 123951.
BUDT 4600,- DKK
1851. 4 RBS Ferslew. Plade I, nr. 2. Nummerstempel 76 (VEJLE). Dette nr.stempel er ikke tidligere registreret på Ferslew. Attest Møller [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PALLE med diverse fittings.
- Floating dredger med 20-30 meter gravedybde - Er stadig i drift. - Har flere gange i sin levetid været skilt ad og transporteret på 10 lastbiler med udtrækstrailere. Sælger er behjælpelig med instruktion i adskillelse for transport. - Hvis køber montere en længere stålwire, kan den grave endnu dybere. Mohr & Federhaff MBA110 - Flyde gravemaskine / Floading dreger
BUDT 306000,- DKK
1 stk Køkkenbordplade med lille Specialvask, ca. 350 x 120 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Pop up telt så du kan være ude i regnvejr uden at blive våd, ubrugt
Rokoko dragkiste af guldstafferet nøddetræ, front med fire skuffer, beslag og håndtag af bronze, cabriole ben. 18. årh. H. 122. B. 123. D. 70.
204 store kridttavler som stickers i 3 forskellige motiver
Parti Melamin- og spånplader samt 6 stk Troldtekt plader 240 x 60 x 2,5 cm