Lukker 24/11-2024 19:13:00
Står i 6230 Rødekro. Fein cutter - Supercut FSC 2,0. Med kabel. I kuffert. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
17 visninger
Medfølger : - KAESER TC 31 Refrigerated Air Compressor Dryers. - Operating pressure - 8 Bar. - Revolutions (RPM) - 2930 / min. - Rated power requirement - 21,8 kW. - Voltage - 400 V. - Frequency - 50 Hz. - Kaeser kompressor med reservedele. - 2 filtre. Ingersoll Rand ECOAIR D31 - 8 bar.
BUDT 6750,- DKK
224 stk PI Void XL regnvandskassette B1000xH250XD1000 mm ubrugte
Karl Bovin (f. Frederikshavn 1907, d. Fårevejle 1985) Bahrain. Sign. Karl Bovin. Olie på lærred. 58×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Mogens Hertz (f. København 1909, d. Gudhjem 1999) Aftenparti fra Bornholm. Sign. Mogens Hertz. Olie på lærred. 61×81. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Smukt 925 sølv armbånd med Zirkonia
Parti div. handsker
5 bts. Riesling Rüdesheim “Berg Schlossberg”, Georg Breuer 2014 A (hf/in).
Ophæng MH ABC Kip