Lukker 24/11-2024 19:20:00
Står i 6230 Rødekro. Isover facade koncept plade - 600 x 900 x 150 mm. Pr. pakke er der 2 stk. = 1.08 kvm. I alt er der 18 pakker. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Frederik VI, speciedaler 1819, H 25, ridse ved årstal
Erling Torvits (, Danmark. 20. århundrede.) Sæt på tre indskudsborde af palisander. Udført hos Heltborg Møbler. H. 51/48/47. L. 58/49/43. B. 36/32/28. (3)
1902. Købh. overtryk, 8/10 cents. ISOLERET OMVENDT RAMME. Stemplet. AFA 4.000 [ 21y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gennemboring 87 mm. Pinolhøjde 250 mm Progres I 550 - Drejebænk / Drehmaschine / Lathe
BATO VÆRKTØJ. Topnøglesæt samt Ringskraldenøglesæt.
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
3 ubrugte gear
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
Lafert Elmotor, 7,5 kw, 400v
1907. Fr. VIII, 5 øre, variant “RETOUCHERING OVER KONGENS HOVED”. Sjældent mærke, stemplet. [ 54 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 Araldit limsæt