Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 vejl pris 1049kr , ubrugt
Flot og elegant herre ur med guld stainless urrem. Vandtæt med dato.
6 dunke flydende opvaskemiddel (ubrugt)
3M Versaflo Åndedrætsværn, nyt sæt i 5 kasser
BUDT 1800,- DKK
15 Dunke Sprinklervæske af 5 L
Tabriz tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. Flot kvalitet, konturer med silkeluv. 21. årh. 394×296.
Rørtænger 2" 2 stk. Novipro. Ubrugte
Står i 6230 Rødekro. 4 stk ældre indvendige trædøre med karm. 2 stk. blå som måler 206 x 88,5 cm. Hvid og grøn som måler 207 x 79 cm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
file, nye og brugte
144 flasker universal creme, Skin Care á 250 ml. (ubrugt)
Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner) Et par sofaborde af palisander. Udført hos Haslev Møbelsnedkeri, et bord mærket. H. 50,5. L./B. 59. (2)
Megtet fin velholdt maskine - har været kørt af ejeren sel Case CX245 D SR - 29 ton - Engcon Rotortilt - 3D GPS System
BUDT 329000,- DKK
Patrick Nordström (f. Höganäs 1870, d. København 1929) Bordlampe af stentøj, dekoreret med blå og grå glasur. Sign. monogram, 1920. Kgl. P. Forsynet med base af patineret bronze. Ej mærket. H. 23. H. inkl. skærmholder 45,5.