Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 44 vejl pris 1590kr , ubrugt
Tysk rokoko bordur med repetion, udskåret urkasse af forgyldt træ prydet med ornamenter, urskive af messing med hjørneornamenter af forgyldt bronze og plakette med monogram, værket med dobbelt klokke. 18. årh.s midte. H. 60. B. 34. D. 16. Proveniens: Dansk privatsamling.
288 lysfade
Flot sølvring med Jordbær Quartz sten, regulerbar
Hele Verden. 2 flyttekasser med samlinger inkl. Danmark, Norge og Canada og et par enkle bedre udgaver iblandt. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Elradiator, Glamox heating 3301 TLO, 1400W/230V, uden termostat, længde 174 cm, højde 18 cm, dybde 8,4 cm, bøjet vægbeslag, bøjet top, skrammer kan forekomme, ikke afprøvet.
Vandmåler for lodret rør
Står i 6230 Rødekro. Jumbo byggepladshegn, 20 stk. De måler H: 205 x B: 345 cm. Stolpe diameter er 4,5 cm. Brugte, nogle er rustne og andre skal lige svejses lidt. Ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 252,- DKK
1 bt. Nuits Saint Georges 1.Cru “Clos Des Grandes Vignes” Domaine Comte Liger-Belair 2015 A (hf/in).
Lang Palleløfter ca 210 cm, hæver og sænker
RULLEBORD med elektrisk løftefunktion. Højde 1000 mm.