Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 6 , ubrugt
STORE SKRUESTIK af ældre dato.
25 Dragon ringsavsklinge ABC Ubekendt
Lille kurv til kat eller hund. 47X47X24 cm. Blød pude medfølger, samt hule til kat eller lille hund. 42X47X35 cm. Blød pude medfølger. Ubrugt i kasser.
Velholdt Maskine. Meget få hektar høstet bemærk med hjultræk Computer medfølger jordkæde afmonteret men medfølger - NB jordkæde delvist defe Grimme SE 150-60 - hjultræk
BUDT 260000,- DKK
72 stk. træ-skilte i 2 modeller (ubrugt)
Et par slangehanksvaser af porcelæn, dekoreret i farver og stafferet i guld, balusterformet med blomsterbuketter, hanke i form af slanger. Meissen. 20. årh. H. 27. (2)
IVECO Eurocargo lastbil Motor fejler ikke noget. Sælges som rep.objekt Starterdel er defekt. Ikke indreg. toldpapir er der på den. KM 495405
TEMARED Autotrailer - helt ny ! ABC 4820/2 S 2,7T - Kapacitet / Capacity 2.700 kg - Maskintrailer
BUDT 25500,- DKK
VÅD/TØR STØVSUGER, 20 liter, 2200 watt. HEPA filter. Ubrugt.
2 ens PTO gear ubrugt
72 stk. softgun-pistoler (ubrugt)
Erling Torvits (, Danmark. 20. århundrede.) Sæt på tre indskudsborde af palisander. Udført hos Heltborg Møbler. H. 51/48/47. L. 58/49/43. B. 36/32/28. (3)