Lukker 27/11-2024 19:07:00
Rubinring af 18 kt. guld prydet med cabochonslebet stjernerubin omkranset af talrige enkelslebne farveløse sten. Vægt ca. 6,5 g. B. 16 mm. Str. 56.
2 hydr. Pumper for GMR, Stensballe
Hele Verden. Meget usædvanlig og spændende gammel lagerbog med diverse lande [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Russisk ikon med fremstilling af Nedstigningen til Dødsriget og Opstandelsen. Tempera på træpanel. 19. årh. 30×25 cm. Hertil medfølger syv forskellige bøger om ikoner. 20. årh. (8)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Mercedes GLK 220 CDI 4m Mercedes GLK 220 CDI 4m Be
BUDT 86500,- DKK
Liften virker ikke og der ingen papirer på traileren - vognen kan derfor ikke bruges til træk efter en lastbil, i stedet for kan den anvendes til intern transport eller til træk efter traktor, hvor registrering ikke er nødvendi HFR PE 1x100
BUDT 4000,- DKK
1864. Feltpostbrev fra Halle 14.12.1864 til officer i det Magdeburgischen Fusiier Regiment No. 36 i Altona, og herfra omadresseret til Segeberg [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
7 kasser rustfri bolte M16x80, 175 stk
Længde 190 cm
Bordeaux farvet cafestole 40 stk.