Lukker 27/11-2024 19:19:00
Safir- og diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med facetslebet pink safir flankeret af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.30 ct. Vægt ca. 4,5 g. B. 5 mm. Str. Æske og smykkevurdering fra 2021 medfølger.
BUDT 8400,- DKK
Maskintrailer, Variant model 3518M4 - reg. første gang 28-05-2022 - tidligere reg.nr. EZ 1733 - T: 3500 kg. L: 2653 kg. - stelnr. UH73518M422534247 - ladmål: 179x399 cm. (har defekt næsehjul)
BUDT 25000,- DKK
William Scharff (f. København 1886, d. sst. 1959) Studie af oksehovede. Sign. WS samt betegnet på bagsiden 1927. Olie på plade. 32×37. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 stk. Holmegaard pendler i hvid, monteret med stik der passer op i medfølgende strømskinne. Perfekt over spisebordet, hvor lamperne her kan justeres når bordet f.eks. trækkes ud. Pendler måler H20xØ25 cm. Strømskinne måler 120 cm. Brugt, men i rigtig fin stand. + MOMS.
Utrolig smuk 18K forgyldt halskæde med Agat, kæde længde 60 cm. Bemærk denne Agat er sort/hvid.
Armbånd af 8 kt. guld prydet med fem vedhæng af 14 kt. guld hvoraf det ene er løst. Samlet vægt ca. 6 g. L. 20 cm.
1 bt. Nuits Saint Georges 1. Cru “Aux Thorey”, Pierre-Olivier Garcia 2021 A (hf/in). 1 bt. Nuits-Saint-Georges “La Petite Charmotte”, Pierre-Olivier Garcia 2021 1 bt. Nuits-Saint-Georges “La Petite Charmotte”, Pierre-Olivier Garcia 2022 Total 3 bts.
BUDT 1650,- DKK
Plyfa trækasse B57 x L27 x H28,
Auratsu A++ 7 KW luft/luft varmepumpe i et flot enkelt design med op til 7,3 kW i varmefunktion/7,0 kW i køling. Model: AWX-24KTHI. Der medfølger en fjernbetjening, men med det indbyggede wifi modul kan du også kontrollere den uanset hvor du befinder dig via appen på telefonen. Genialt til specielt sommerhuset så du kan varme huset op inden ankomst. Varmepumpen har et meget lavt støjniveau og et indbygget luftrensningsfilter som sørger for rense luften for bakterier så du er sikret et sundt klima. Inde delen har mål på 1040x327x220 mm og ude delen på 890x673x342 mm. Se vedhæftet pdf for alle specifikationer. Ubrugt i emballage.
2 stk. Frandsen børnependel(ubrugt)