Lukker 27/11-2024 19:20:00
Otte-radet halskæde af oxideret sølv med lås af 14 kt. guld. Vægt ca. 53 g. Lås diam. 15 mm. B. ca. 9 mm. L. 42,5 cm. Æske medfølger.
BUDT 1350,- DKK
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 42, 75 og ukendt. 3 mærker med streger og prikker i mærket. 2 mærker positionsbestemte. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PERSONBIL, SUZUKI SWIFT 1,3 DDIS. 1st Indreg: 23-05-2008. Synet: 17-04-2020. Km-tæller viser: 259199.
Hele Verden. Parti i 5 større kasser med meget blandet materiale fra flere generationer, noget ustrukturet med alt fra samlinger til afklip, ligget urørt i længere årrække ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- Velholdt fin maskin Kobelco SK 10 SR - Minigravemaskine / mini excavator 1 ton
BUDT 61000,- DKK
Christian Mølsted (f. Dragør 1862, d. sst. 1930) Studie af sejlskibe på en strand. Sign. Chr. M. Olie og blyant på lærred. 63×82.
Cartier Panthère af 18 kt. guld og stål, Ref. 183949. Quartz værk med datovisning. Lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 16,5 cm. Ø 27×35mm. 1989 Cartier æske, certifikat, manaul, købskvittering og et ekstra led medfølger.
Ca. 79 par div. solbriller (ubrugt) + salgsstativ for do
2 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 2014 A (hf/in).
Per Borup Diamantlås af 14 kt. guld prydet med fire brillantslebne diamanter. Lang perlekæde prydet med talrige kulturperler medfølger. Perle diam. ca. 6 mm. L. 90 cm.
Fordson Dexter dele, emblemering
1 bt. Chambertin Clos de Bèze Grand Cru, Domaine Duroche 2019 A (hf/in).