Lukker 27/11-2024 19:28:00
Står i 6740 Bramming. Reservedele til hårde hvidevarer - bl.a. ovnpakning, ovntermostat, effektregulator, kontrollampe, gummipakninger mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 365 x 120 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Selges på vegne av kunde. Fungerer normalt.
160 pakker støvmasker m. ventil, Granberg á 10 stk. (ubrugt)
Disko-kugle m. motor
STORT KNIVSÆT samt knivholder. 5 stk. knive udført i 67 lags Damaskus stål, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Dertil knivholder i akacietræ med plads til 5 knive samt saks el. lign. Modelfoto
Dansk snedkermester Skammel med stel af mahogni. Sæde betrukket med velour. Antageligt uført hos Lysberg, Hansen og Therp, 1930'erne. H. 54.
20 stk Metalskilte heraf 12 stk 35 x 26 cm og 8 stk 25 x 25 cm
El hæve-sænke skrivebord + lille arkivskab + skuffekasette på hjul + 2 stk. kontorstole. Uden indhold, PC printer m.m. medfølger ikke.
Funktionsdygtig. Mangler strøm, oplader medfølger. Næsehjul mangler. Reg attest medfølger.
Rolex Datejust af 18 kt. guld, ref. 69178. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 2135. 1984. Talrige enkeltslebne diamanter på skiven. “President” lænke af 18 kt. guld, omkreds 16,5 cm. Ø 26 mm. Kassenr. 69178. Bagkassenr. 69000A. Serienr. 8490718. Værknr. 2569390. To ekstra led medfølger.