50 stk Ølglas på fod - 48 cl. + 2 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
12 stk. softgun-gevær (ubrugt)
Hartmann's Diamantring af platin prydet med square smaragdslebet diamant på ca. 0.28 ct. og tre brillantslebne champagne farvede diamanter på i alt ca. 0.01 ct. på inderside af ringskinne. Farve: F-G. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 8,5 g. B. 4 mm. Str. 56. Hartmann's certifikat nr. 33004 og kvittering nr. 45195 medfølger. Diamanter på indersiden af ringskinnen er klarhed SI.
2 stk. Inspektionskamera med LED lys. Til Android telefoner samt PC. (Ubrugt)
1 bt. Gevrey Chambertin “Vieilles Vignes”, Domaine Bachelet 2014 A (hf/in).
Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en fornem kvinde i hermelinsforet kåbe. Usigneret. Olie på lærred. 76×59.
Chanel “Classic Double Flap” taske af quiltet rødt læder med gylde beslag, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, CC drejelås, et rum med fire indvendige lommer og rødt læderfor. H. 16 x B. 26 x D. 7 cm. 1989–1991. Carte d'authenticité medfølger.
BUDT 27000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 7280 R - 12 ton - Vide John Deere 7280 R - 12 ton - Video !
BUDT 322000,- DKK
Ca. 41 stk Lysestager Messing/ guld look, forskellige modeller samt ca. 48 stk lysestager til kronelys, Guld look
LED LYGTER, 2 stk. 102 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 34 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugte.
Ingen beskrivelse