10 stk 3-armet stager, Sølv look
ROBOTSTØVSUGER, drifttid ca. 75 minutter. Med moppefunktion til gulvvask. Ubrugt.
14 stk. beskyttelseskanter for trampolin Ø: 366 cm. (ubrugt)
Køkkensakse udført i rustfrit stål. Universalsaks, 22,5 cm samt fjerkræsaks, 26 cm. Skarpe og holdbare. Ubrugte i gaveæsker. Modelfoto
MULTI HAVEMASKINE med 52 cc totakt motor. Med græstrimmer, buskrydder, hækklipper og kædesav med stang samt bæresele. Ubrugt.
Meget flot og velholdt maskine. Snitteknive følger med. Hjundahl balle vogn. Klargjort til denne sæsso Massey Ferguson 2150 - Med snitteknive og drejelig buggyvogn
BUDT 210000,- DKK
1854. 4 RBS Thiele III, olivenbrun. Plade III, nr. 6. Glasklart nr.stempel 46 (Nyborg). Attest Jørgensen PRAGTEKSEMPLAR [ 1IIId ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Jacob Jacobsen “Mistral”. Væghængt reolsystem af sortlakeret træ bestående af otte moduler. Udført og mærket hos Hammel Møbelfabrik. Variable mål. (8)
4 stk 5-armet stager, Sølv look
Batterilader 12 volt, 40 Ampere. Regulérbar ladestrøm samt digitalt display. Ubrugt
Kay Nielsen (f. København 1886, d. Altadena, Los Angeles 1957) Komposition. Usign. Radering. Bladstørrelse 13,5×11.
Nye ringsavklinger 26 stk. Sav og dele til sav medfølge ABC HRE 400 - Dragon
Dafa kant gummibånd B 5 cm. L 30 m, ny i kasse