Ballonbue Guldmetallic, Rund Ø 200 cm
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
20 visninger
Plastik-svejser til at svejse plastikrør - har stregkodelæser og er kallibreret i år 2020. Strømbehov: 230V / 16 A / 50Hz. PS: Opbevaringskasse medfølger. Widos ESI-2000 - Plastik-svejser / Plastic Welder - 230V / 16 A / 50Hz
værktøj
Hele Verden. Diverse frimærker i album og løst med bl.a. lidt bedre Danmark i album og konvolutter osv [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ubekendt møbeldesign Et par brutalist stole af eg, løse hynder med grå uld. (2)
1915. 10 øre, blå. Postfrisk 4-blok med marginaler. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 stk. Elværktøj, Fein multimaskine, stor og lille vinkelsliber, 2 store stiksave, rundsav, håndhøvl, varmepistol
Klapbord i træ, 180X90 cm. samt lille træ bænk.
1 rulle absorberingmåtte, Rapid-Sorb Roll Gris 38 cm. x 46 meter (ubrugt) (står på repos)
Gunni Omann (f. 1930, d. 2009) Cirkulært spisebord af palisander, plade med udtræk, tre tillægsplader medfølger, heraf én med sarg. Model 55. Udført hos Omann Jun's Møbelfabrik. 1960'erne. H. 71. Diam. 120. Udtrukket L. 270. (4)
KNIVSLIBESTEN. Dobbeltsidet korn 500/3000. Ubrugt. Modelfoto
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse