Lukker 24/11-2024 19:53:00
50 stk EUR Paller i fornuftig stand
Trotec Diesel-varmekanon til udendørs brug, med slange
EL Kabine Scooter Telmor Yimeng 25 KM/T, med næsten nye batterier, 2 persons, skal ikke have nr pl. på, med diverse risser, brugsspor, kører fint, uden papirer, viser 10 26 km, MF
BUDT 3100,- DKK
Pop up telt så du kan være ude i regnvejr uden at blive våd, ubrugt
Camping bord/skab (kan klappes sammen) + camping tørrestativ
Danmark. 6 plancher med diverse stemplede mærker samt adressebrev frankeret med Chr. X 2 kr, grå, 15 øre og 50 øre. Desuden 3 plancher Island med bl.a. Zeppelin komplet i postfrisk kvalitet. [ ** ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 310,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Swedoor indvendig dobbeltdør, som måler H: 204,3 x 186 cm. D: 4 cm. Hasp for oven og neden. Brugt og pæn stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
5 stk loftlamper ,ubrugte
50 stk. UL Woblere 3 cm., 3.1 g. Mange forskellige farver. Rigtig gode woblere til f.eks. Put and Take ørreder og aborrer. Kan fiskes som UL wobler, men også som wobler efter et bombarda flåd. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
136 visninger
Iveco Eurocargo gasdrevet Komprimatorbil Model 120ELG/P NTM Aggregat bag på. Årgang 2023 Km. ca. 200 Stelnummer ZCFA71EF502727358 Køreklar vægt 8375 kg Totalvægt 11990 kg Vogntogsvægt 15490 kg Motor 5,9 l 6 cyl. N-Gas 204 HK
BUSKRYDDER/GRÆSTRIMMER inkl. 2 stk. 24 Volt/3 Ah batterier og lader. Med teleskopskaft, savklinge samt metal og plast trimmerblade. Ubrugt
24 bts. ½. Château Poujeaux, Moulis-En-Medoc 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær