10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
Læsse ramper 3,0 meter Typbo 31/22 Last 2200 kg.
Parti olie-absorbering (ubrugt)
1 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1220X2440X15 mm. Ubrugt
Esben Hanefelt Kristensen (f. 1952) “Og ara'en måtte sande, at hver og en havde øje på halen”. Sign. monogram 2003; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på plade. 100×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 10500,- DKK
Vola håndvask med armatur og afløb. Vask Ø: 45cm
Gående Buddha. Forgyldt bronze. Thailand 19. årh.s slutning. H. 27 cm.
8 masker i latex, ubrugt
Mål: 75x97 cm
1 stk Gasblæser / Varmekanon, med gasregulator 220V
12 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
A Chinese Huanghuali rectangular box and cover, with dovetail joins at the rounded corners, the front with square two-part metal lockplate and ruyi-form hasp. 17th/18th century. L. 32.5 cm. W. 17 cm. H. 10.5 cm. Provenance: Danish private collection.