MUKKERT og forhammer.
Dansk Vestindien, Christian IX, 10 cents 1878, H 26, S 3, Sieg 22, H 26, KM 70
144 pakker hårnåle á 24 stk. (ubrugt)
Heriz tæppe, nordvestlige Persien. Medaljondesign. Ca. 1940–1950. 184×141.
værktøj
RGB flood light med fjernbetjening til farveskift. 50W.
Carl Fischer (f. Vejle 1887, d. København 1962) Udsigt til ruiner i et bakket landskab. Sign. Carl Fischer 50. Olie på malepap. 53×40 Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Bolt med stjerne M 6 x 16, 250 stk.
1 hydr. Cylinder ubrugt, 90x50x500 ca., total 90cm
- Har fået ny pumpe. - Ventiler skiftet. Keestrack Frontier
BUDT 261000,- DKK
Dennis Party bus Indreg. 13.07.1981 Totalvægt 16.100 kg Anhængertræk. Antal cylindre 6 stk. Største akseltryk 10.000. Diverse inventar medfølger feks. slush ice maskine. Kaffemaskine køleskab. Kan ikke på nuværende tid starte da den skal have nye batterier Bøjler følger med til overdækning af øverste dæk på bussen.