Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
Julelandskab med musik + grankæde med lys, ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Goodyear Tvillingehjul 600/65R Goodyear Tvillingehjul 600/65R-28
Radiator Purmo 1 stk, 30 cm høj, 140 cm lang, tredobbelt med lameller, med beslag. Ubrugt
Hele Verden. 3 flyttekasser med mest basis samlinger i DAVO-album og Schaubek-album . [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
60 par arbejdshandsker, Granberg 7114 Water Proof str. 10 (ubrugt)
Hel og Halvpaller, 25 stk Hel EUR paller + 12 stk. Halvpaller
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Republikken Rom, Quadrans, ca. 275–270 f.Kr., 69,23 g, Cr. 18/4, Syd. 18 Ex. Professor Niels Hannestad
GENERATOR, Diesel generator Walter Stahl WS11000. 230V/400V. Ubrugt.
GENERATOR, Metallo Meta-Gen2200.W.
Bárdur Jakupsson (f. Tórshavn) “I Hoyviksnaga”. Sign. Bárdur Jakupsson 86. Olie på lærred. 97×38. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
VAREBIL, VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 150 KASSEVOGN LANG DSG. 1st. Indreg: 24-11-2020. Synet: 10-10-2024. Km-tæller viser: 478500.
BUDT 25000,- DKK