7 stk Spritdispenser til håndsprit
Et par kinesiske ovale spillebrikker af hardwood L. 4 cm samt et to-rumsbæger af bambus med låg af hardwood L. 10 cm. 19/20. årh. (3)
2 nye luftventiler el
Generator med 7 hk benzin motor. 4 x 220 volt udtag samt 1 x 12 volt udtag. Ubrugt. Husk at påfylde motorolie før brug.
- Kun været i brug 1 gang. - Hurtigskift 60 cm - 40 mm Ø. Muratori MZ4S 145 - Fræser med hydraulisk motor
BUDT 19500,- DKK
Ca. 138 stk Amalie Frokosttallerkener Ø 21 cm
Måle/-sporeudstyr til varmepumpeservice
216 lysglas
UGGERSLEV. Meget pænt stjernestempel på postkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Beton-figur - H: ca. 72 cm. (ubrugt)
Danmark. Flyttekasse med indstikbøger og album bl.a. set god lagerbog med flere bedre klassiske udgaver, en del pæne stempler inkl. stjernestempler og posthornstempler mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
36 stk. håndklædestænger i børstet stål (ubrugt)