3 stk Strækfilm dispenser 45 - 50 cm
Niels Reumert (f. Hellerup 1949) “Sørup”, 1974. Sign. Niels Reumert med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 35×30. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
ABC Dolly
BUDT 15500,- DKK
En samling årsfigurer af porcelæn i form af dyreunger, dekorerede i underglasurfarver, bestående af 1992–2004. Limited edition. B&G. H. 3,5–12. (13)
FJERRITSLEV 13.4.02. Lap. VIb på brev til Silkeborg. Et af KUN 2 KENDTE BREVE med dette lapidarstempel! [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Mål: 120x30 cm Køber nedtager selv
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ransomes Highway 3 4WD Only 250 ho Ransomes Highway 3 4WD Only 250 hours
BUDT 76000,- DKK
Electric Mini Dumper Motorbør. Max load 500kg. Motor power 1000W. Km-tal 0. Højtip funktion. Kun samlet og testet. Ingen anmærkninger. Ladmål: 100x69x40cm
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988) Uden titel. Sign. MB, betegnet på blændrammen “Åbent møde” Olie på lærred. 38×46. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.