14 stk Panorama sidestykker à 3 mtr. + 2 dør - sidestykker à 3 mtr. Passer til Partytelte
Stor ushabti af lyseblå fajance, stående mumieformet mandsfigur med paryk og skæg (restaureret), krydsede arme og holdende redskaberne hakke og plejl, krop med hieroglyffer med tekst fra Dødebogen. Sentid-Ptolemeisk periode, 663–30 f. Kr. H. 14 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet hos Bonhams auktion 4. juli 1995. Lot 22.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC PC1113 - 67 kg - Euro Shatal. - 3,6 kW Pladevibra ABC PC1113 - 67 kg - Euro Shatal. - 3,6 kW Pladevibrator
MOTORSAV, Boxer 52cc.
Elradiator, Nobø NTL4N 10, topvarme 230V/1000W, uden termostat, længde 72,5 cm, højde 40 cm, dybde 9 cm, lille bule i forside, ikke afprøvet. Ubrugt
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk West-Technik S West-Technik S 800
BUDT 21500,- DKK
2 dækreoler, sammenklappelige og stabelbare
Olafur Eliasson (f. København 1967) “Icelandserien”, 2004. Sign. på certifikat. 1/1. Number: IS_04_50. Unikt foto i farver. Bladstørrelse 60×90. Proveniens: Stalke Galleri, København. Certifikat signeret af kunstneren medfølger. Certifikat udstedt 30.6. 2004. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
3 Meter LED farve bånd med fjernbetjening + Højtaler, ubrugt
Omega Armbåndsur af 14 kt. guld. Quartz-værk, kaliber 1430. Brun rem med C-spænde af forgyldt stål. Ø 33,5 mm. 1970'erne.