Lukker 28/11-2024 13:05:00
Samlet af plæneklipper og løvsuger. Sælges som reparationsobjekt.
Afhentes: Kj- Hvidovre, Denmark (via Google Maps)
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
Mål: 317x88 cm
Hydraulisk brændekløver, Kellfri HK777 - årg. 2019
12 bts. Château Gruaud Larose, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
Krangrab for lastvognskra ABC Krangrab
Bakblad för traktor - Nytt-oanvänt - Med avtagbara tänder - Trepunktsfäste - Bredd ca 182 cm Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
Eva Stæhr-Nielsen (f. Frederiksberg 1911, d. 1976) Rund vase af stentøj dekoreret med turkisgrøn glasur. Udført og stemplet hos Saxbo, Denmark, 15, II. Udført 1950–1968. H. 19,8. Diam. 19.
12 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
Flotte og sjove øreringe 18K forgyldt Kobber.
Reoler medfølger ik Renault Trafic 2.0 Dci 115
BUDT 34250,- DKK
Feincutter